43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

Zielone szkoły nad polskim morzem 43time

Data publikacji: 01-09-2015
Zielone szkoly biuro podrozy 43time

Zielona szkoła to forma realizacji programu nauczania w szkole, w trakcie kilkudniowego wyjazdu wraz z nauczycielami  i opiekunami do miejscowości posiadających walory przyrodnicze lub uzdrowiskowe. Jest to wyjazd stanowiący kontynuację zajęć prowadzonych w trakcie normalnego toku nauczania. Młodzież w trakcie takiego pobytu, oprócz zajęć prowadzonych przez nauczycieli ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy z każdej dziedziny, gdyż dodatkowo w tym czasie są realizowane przynajmniej 3 wycieczki krajoznawcze. Każdy program jest dostosowywany do wieku i zapotrzebowań dzieci i młodzieży.

Miejscowości w których przygotowaliśmy nasze programy to:

 • Pogorzelica jest miejscowością uzdrowiskową Wybrzeża Rewalskiego. Duże obszary lasów sosnowych w połączeniu z morskim powietrzem tworzą specyficzny mikroklimat doskonale poprawiający samopoczucie oraz wspomagający leczenie chorób układu oddechowego i kostnego.
 • Jastrzębia Góra-najbardziej wysunięta na północ miejscowość Polski . Atrakcyjnie położona na 33 metrowym zalesionym klifowym brzegu. Wchodzi w skład Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dla miłośników aktywnego wypoczynku latem na plaży organizowane są różne turnieje.
 • Międzywodzie - to niewielka nadmorska miejscowość położona we wschodniej części wyspy Wolin na Półwyspie Międzywodzkim, pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim – stąd nazwa wsi. Międzywodzie położone jest wśród lasów. Amatorzy sportów wodnych oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zatoki Kamieńskiej.
 • Rewal- piękna, niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim , gdzie swym urokiem urzeka wspaniały klifowy brzeg morski, piaszczysta plaża i idealnie czysta woda. W Rewalu znajdą Państwo doskonałe warunki do jazdy na rowerach , jazdy konnej i do uprawiania sportów wodnych.
 • Chłapowo – to dzielnica Władysławowa położona nad Morzem Bałtyckim. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy doceniają spokój, kontakt z przyrodą i pasjonują się historią. Dużym także atutem tej miejscowości jest lokalizacja pomiędzy kurortami turystycznymi takimi, jak Władysławowo i Jastrzębia Góra, oraz bliskie sąsiedztwo Rozewia z latarnią morską. Charakteryzuje je klimat morski o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu. Jest to obszar należący do Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, są tu piękne tereny gdzie można spotkać unikatowe gatunki roślin (np. Wąwóz Chłapowski). Atrakcją w tym urokliwym miasteczku jest nie tylko czysta i szeroka plaża, ale również: rejsy po Bałtyku i na Hel, połowy ryb, festyny, konkursy piłki siatkowej, plażowej czy wybory miss.

Oferta Zielonej Szkoły wygląda następująco:
Cena : od 580 zł/osobę

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem,
 • 4 noclegi,
 • całodzienne wyżywienie (3 posiłki  i podwieczorek),
 • ognisko, dyskoteka,
 • ubezpieczenie NNW,
 • 3 wycieczki autokarowe oraz bilety wstępów.

Na indywidualne zamówienie szkoły możemy zorganizować zieloną szkołę w dowolnym miejscu w Polsce, zarówno nad polskim morzem, jak i w górach.

Zapraszamy do naszego biura podróży 43time ul. Waksmundzka 77 34-400 Nowy Targ.

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję