43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

Spotkanie wigilijne Ecco Holiday i Ecco Travel

Data publikacji: 21-01-2015
Spotkanie Ecco Holiday Ecco Travel i Jerzego Majcherczyka z agentami w Katowicach

43TIME wzięło udział w przedświątecznym spotkaniu Ecco Holiday i Ecco Travel, które odbyło się 17 grudnia w Katowicach. W roli Świętego Mikołaja wystąpił znany podróżnik i odkrywca Jerzy Majcherczyk. Wsławił się on udziałem w kajakowej wyprawie do najgłębszego kanionu świata, czyli peruwiańskiego kanionu Colca.  Pan Jurek i jego syn w bardzo malowniczy sposób przedstawili program wypraw do Peru i Boliwii, Nowego Jorku i na Alaskę. Majcherczyk jest przedstawicielem Ecco Travel w Ameryce Południowej, zajmuje się klientami biura podczas wypraw do Peru.

Spotkanie było podzielone na kilka paneli.

W pierwszej części została przedstawiona marka Ecco Holiday i Ecco Travel.  Karolina Warzybok – Wietecha, członek zarządu Ecco Holiday powiedziała: „Nie jest naszym celem ściganie się z innymi touroperatorami o zdobycie, jak największej liczby turystów. Nie trzeba masowo wysyłać turystów, by dobrze prosperować. Chcemy by turysta przychodził do nas, do naszych agentów z przekonaniem, że nie straci pieniędzy ani urlopu. Chcemy, żeby u nas czuł się bezpiecznie.

Jesteśmy najbezpieczniejszym polskim touroperatorem. Jako jedyni oferujemy klientom dodatkowe ubezpieczenie, gwarantujące, w razie czego, zwrot 100 proc. wpłaty w ciągu trzydziestu dni... „

Drugi panel poświęcony był szczegółowemu omówieniu specyfiki wypraw do Peru, Boliwii, Stanów Zjednoczonych i na Alaskę. Prezentację dotyczącą Peru prowadził sam Majcherczyk. Ciekawa wypowiedź wzbogacił zabawnymi anegdotami oraz prezentacją multimedialną. Podkreślał, że od stycznia do marca nie należy wyjeżdżać do Peru, ze względu na ulewne deszcze. Ubolewał, że część touroperatorów sprzedaje w tym terminie imprezy, a później klienci nie są w stanie zobaczyć nawet Machu Picchu. Według Majcherczyka to niedopuszczalne. Podkreślał, iż pakiety, które oferuje Ecco Travel to są jego autorskie programy, które zawierają jego całą wiedzę o Peru. Przewodnicy, z którymi współpracuje Majcherczyk to często jego wychowankowie, którzy posiadają wiedzę oraz mówią po polsku. Pakiety zostały przygotowane w taki sposób, aby klienci mogli zobaczyć najpiękniejsze peruwiańskie miejsca i najwspanialsze zabytki oraz zapoznać się z miejscami upamiętniającymi osiągnięcia polskich inżynierów, naukowców, odkrywców. Wyprawy zostały zatytułowane: Peru Express, Peru Północne, Mega Peru, Przez kanion Colca do źródeł Amazonki, Amazonia.

Tym co wyróżnia programy Ecco Travel wśród innych to m.in.:

 1. nie organizowanie wyjazdów w porze deszczowej,
 2. wyprawy śladami Polaków,
 3. wysoka jakość (w tym opieka samego odkrywcy).

O programach wycieczek po Stanach Zjednoczonych oferowanych przez Ecco Travel opowiedział syn Majcherczyka, Michał. Jako mieszkaniec Nowego Jorku przybliżył niesamowity klimat miasta, które nigdy nie śpi. Za największe zalety programów uznał ich elastyczność i opiekę pilotów, którzy jako stali mieszkańcy USA świetnie znają miasto, najciekawsze miejsca, najlepsze restauracje, świetne miejsca do zrobienia zakupów.

Na zakończenie spotkania Magdalena Wawrzyniak, kierownik sieci sprzedaży przypomniała o promocji katalogowej. Oferta First Minute trwa do końca stycznia 2015r. Naświetliła świetną ofertę na Kretę z wycieczką na Santorini w cenie wyjazdu. Przypomniała o korzystnych warunkach rezerwacji:

 • promocyjne ceny już od 999 zł,
 • promocyjne ceny dla dzieci już od 799 zł,
 • tylko 10% zaliczki, reszta płatna dopiero na 30 dni przed wylotem,
 • Gwarancja Stałej Ceny  - GRATIS!, 
 • Ubezpieczenie w wariancie rozszerzonym GRATIS! 
 • Ubezpieczenie zaliczek BEZPIECZNA WPŁATA - GRATIS!
 • dodatkowy rabat 2% dla Stałych Klientów,
 • ochrona dokumentów mySafety GRATIS!

 

 

 

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję