43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

Orex Travel - prezentacja nowego biura podróży

Data publikacji: 21-01-2015
Orex Travel Logo

W dniu 12 stycznia 2015r. wzięliśmy udział w spotkaniu z nowym touroperatorem Orex Travel. Spotkanie upłynęło pod znakiem prezentacji firmy.

Nazwa firmy Orex Travel nawiązuje do Orient Express. Wpisany do ewidencji touroperatorów 15 grudnia 2014r, a od 8 grudnia ma gwarancję ubezpieczeniową Europaische Reiseversicherung opiewającą na milion złotych. Menedżerem jest Murat Kizilsac, ale w zespole Orex pracują znane na polskim rynku turystycznym postacie: Sławomir Szulc, dawny dyrektor generalny GTI Travel , Agnieszka Mrozek, która zajmowała się sprzedażą w takich biurach jak: Best Reisen czy Citron Travel.

Orex Travel chce sprzedawać wyłącznie przy współpracy z agencjami turystycznymi. Agnieszka Mrozek deklaruje, iż Orex stawia przede wszystkim na wysoką jakość obsługi, dołożą wszelkiej staranności, aby klienci wrócili z wakacji zadowoleni.

Na sezon 2015 Orex planuje wysłac ok. 7-8 tysięcy klientów do Turcji i Egiptu (Hurghada)z Warszawy i Katowic. W Turcji oferują wypoczynek w 225 hotelach, a w Egipcie w 70 w standardzie od 3 do 5 gwiazdek.

Orex Travel to firma-siostra czeskiego Orex Travel. Obie należą do dużej tureckiej grupy turystycznej Anex Tourism Grup. W skład grupy wchodzą m.in. linie lotnicze ( 19 samolotów), hotele, biura incomingowe w Turcji, Egipcie, Hiszpanii, Tajlandii, na Sri Lance, biura turystyki wyjazdowej. Anex swą działalność prowadzi w 18 krajach.  Kapitał zakładowy Orex Travel to 423 tysiące złotych. Udziałowcami firmy są: Neset Kockar (85% udziałów) i wspomniany juz Murat Kizilsac ( 15%). Główny udziałowiec Orex jest również właścicielem całej grupy Anex. Firma ta działa od 1996roku, a zajmuje się przede wszystkim organizacją pobytów Rosjan i Ukraińców m.in. w Turcji, Egipcie, Tajlandii.  Szacuje się, iż Anex obsłużył ponad 1,5 miliona turystów z Rosji, Ukrainy, Słowacji, Czech.

Tożsamość marki została porównana do idealnie skrojonej, pasującej do klienta marynarki. Zaś wizję firmy prezentują następującą, iż: Najważniejszą wartością dla firmy są jej klienci.

W miarę rozwoju firmy, planowane jest  rozszerzanie liczby wakacyjnych kierunków o Cypr Północny, Wyspy Greckie, Hiszpanię i Tunezję.

W najbliższych dniach ma ruszyć sprzedaż oferty nowego biura w systemach rezerwacyjnych. Katalogi są już wydrukowane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Orex Travel: http://www.orextravel.eu/newpl/.

 

 

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję