43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

 • Strona główna
 • »
 • Blog 43time
 • »
 • Ubezpiecz swój urlop w 43time w Nowym Targu kupując ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży

Blog 43time

Ubezpiecz swój urlop w 43time w Nowym Targu kupując ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży

Data publikacji: 28-02-2016
Ubezpieczenie podrozne

Dla kogo ubezpieczenie od kosztów rezygnacji

Potrzebujesz odetchnąć, chciałbyś wcześniej zaplanować swój urlop, jednak obawiasz się zarezerwować wyjazd, który odbędzie się dopiero za 3 miesiące, pół roku lub nawet rok. Kuszą cię promocje biur podróży oferujące atrakcyjne ceny na wyjazdy wakacyjne, jednak nie wiesz co wydarzy się do tego czasu? Obawiasz się o stan zdrowia rodziny, pracę czy też inne zdarzenia losowe, które mogą pokrzyżować twoje słoneczne plany? Nie martw się. Zaplanuj swój urlop z rodziną i ciesz się planowanym wyjazdem przez kilka miesięcy. Gdyż jest rozwiązanie na twoje uzasadnione niepokoje. Wystarczy abyś wykupił dodatkowe ubezpieczenie kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej, biletów lotniczych czy też noclegów. Koszt takiego ubezpieczenia zależy od kwoty jaką płacisz za urlop, nie od czasu jaki pozostał do wyjazdu i wynosi od 2- 3% ceny zakupionej usługi. Więc relatywnie jest to niewielki koszt za twój spokój i radość z zaplanowanego urlopu. Tak więc, jeśli planujesz:

 • pobyt nad morzem i rezerwację samych noclegów,
 • podróż zagraniczną - sam przelot samolotem, podróż autokarem czy tez promem a nocujesz u znajomych lub rodziny,
 • wczasy - pełen pakiet z zagwarantowanym transportem lotniczym czy też lądowym oraz hotel z wyżywieniem,
 • wycieczkę objazdową z pilotem - przewodnikiem.

ubezpieczenie kosztów rezygnacji jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i twoich bliskich. Istnieje również możliwość ubezpieczenia kosztów przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej, gdy coś wydarzy się podczas twojego pobytu na urlopie, będziesz musiał przerwać wypoczynek i nagle wracać do kraju.

Warianty ubezpieczenia kosztów rezygnacji

Ten rodzaj ubezpieczenia daje 100% gwarancji spokoju Tobie oraz pozostałych uczestników zgłoszonych do ubezpieczenia. Decyzję o wystawieniu polisy ubezpieczeniowej należy podjąć w ciągu 3 dni od zakupu imprezy czy biletu, jeśli wyjazd nastąpi do 30 dni od zakupu lub w ciągu 7 dni jeśli wyjazd nastąpi w terminie dłuższym niż 30 dni od zakupu.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji daje ochronę zarówno w razie całkowitej rezygnacji, jak i  przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej oraz anulowania biletu (lotniczego, autokarowego, kolejowego itp.) bądź noclegu w Polsce np. w Nowym Targu, Zakopanym, Kołobrzegu czy Warszawie. Jego wykupienie umożliwia zwrot 80% lub 100% kwoty  środków zainwestowanych w wyjazd! W ramach oferty Towarzystwa Ubezpieczeniowego Europa dostępne są trzy warianty ubezpieczenia:

 • Koszty Rezygnacji 100%

Jeśli wybierze pierwszą opcję poniesione przez Ciebie koszty będą chronione w razie m.in. śmierci, nieszczęśliwego wypadku czy nagłego zachorowania ubezpieczonego, bądź jego towarzysza podróży lub osób im bliskich, a także utraty przez nich pracy oraz rozpoczęcia nowej pracy w pierwszym czy kolejnych dniach przypadających juz na czas wyjazdu.

 • Koszty Rezygnacji 100% Plus

Każdy może również rozszerzyć ochronę o takie przyczyny jak: kradzież dokumentów czy pojazdu, wypadek komunikacyjny, wezwanie do sądu oraz wyznaczenie terminu egzaminu poprawkowego na dzień rozpoczęcia bądź trwania podróży.

 • Koszty Rezygnacji 100% Max

Wykup ten wariant ubezpieczenia, aby zapewnić sobie ochronę w razie wszystkich zdarzeń możliwych do udokumentowania, czyli oprócz powyższych jeszcze dodatkowo ochrona obejmie Cie w przypadku: choroby pupila czy nieotrzymanie wizy.

To Ty, w zależności od twoich własnych potrzeb, decydujesz, którą opcję ochrony ubezpieczeniowej wybrać.

Gdzie w Nowym Targu można zapoznać się z ofertą i wykupić ubezpieczenie

W naszym nowotarskim oddziale udzielimy Ci porady, który wariant ubezpieczenia będzie dla Ciebie odpowiedni oraz zapoznasz się ze szczegółową ofertą oraz warunkami ubezpieczenia turystycznego. Zapraszamy Państwa do naszego biura podróży 43time w Nowym Targu mieszczącego się przy ulicy Waksmundzkiej 77, telefon 531673897, email: biuro@43time.pl. Nie musisz u nas wykupić usługi turystycznej, aby móc zamówić ubezpieczenie.

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję