43time - Wycieczki, Hotele, Bilety lotnicze, Bilety autokarowe, Ubezpieczenia, Samochody, Promy

Informacje i rezerwacja

Blog 43time

Energylandia - nowa oferta biura 43time

Data publikacji: 17-04-2015
Park Rozrywki Energylandia bilet w Nowym Targu

Zapraszamy do nowo otwartego parku rozrywki Energylandia, który znajduje się na południu Polski w miejscowości Zator, niespełna pół godziny jazdy samochodem od Krakowa i Katowic. Energylandia to nie zwykły luna park oferujący kilka atrakcji. Energylandia to  pierwszy park rozrywki oferujący klientom usługi na poziomie światowym dla wszytskich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli nie muszą pilnować dzieci, a bawią się z nimi, korzystając z atrakcji ze swoimi pociechami. Jest to sporych rozmiarów kompleks, położony na 26 hektarach, w którym znajduje się ponad 30 różnych atrakcji, poczynając od ekstremalnychy, poprzez familijne, a kończąc na tych dla najmłodszych dzieci. Atrakcje podzielone są na działy tematyczne, stylizowane odpowiednią do tematu dekoracją i aranżacją, zawarte w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Mapka z atrakcjami w wysokiej rozdzielczości.

Bardzo ważne jest to, że: KUPUJĄC JEDEN BILET WSTĘPU możesz korzystać ze wszystkich atrakcji do woli i bez limitu. W Energylandi można spędzić cały dzień, od otwarcia do zamknięcia parku, korzystając ze wszystkich dostepnych atrakcji. Nikt nie będzie się nudził i gwarantujemy, że każdy będzie chciał wrócić po więcej zabawy i adrenaliny.

Nasze parkingi są przygotowane na przyjęcie 2500 samochodów. Natomiast, aby nie stać w kolejkach po bilety zapraszamy do zakupu biletów z 5% rabatem w biurze 43time w Nowym Targu przy ulicy Waksmundzkiej 77 ! 

Bilety nie mają daty ważności, można wykorzystać je w dowolnym terminie. Są ważne bezterminowo i mogą być oryginalnym pomysłem na prezent.

Biuro podróży 43time organizuje również wyjazdy szkolne, wycieczki klasowe do Energylandii. Zabawę w parku rozrywki można połączyć ze zwiedzaniem Wadowic, czy poznaniem prehistorycznych gadów mieszkających w Zatorolandii.

Park rozrywki Energylandia jest idealnym miejscem na rodzinną wycieczkę i spędzenie aktywnie czasu wolnego!

Aktualnie park jest otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10 do 18. W okresie wakacyjnym od 10 do 20. 

Cennik Energylandia

W tej kategorii:

Ważne!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies więcej »


OK, akceptuję